Marketingová Plzeň

Komunita plzeňského marketingu

Marketingová Plzeň není jen zapsaný spolek, ale celá komunita. Řešíme online i offline marketing, firemní procesy a snažíme se o to, aby marketingový trh v Plzni získal na řádné kvalitě.

O Marketingové Plzni

Jak to začalo?

Celé to začalo v září 2018, kdy jsme si s Martinem Žatkovičem uvědomili, že v Plzni není žádná vzdělávací akce v oblasti marketingu, která by měla široký záběr. A taky jsme se nedostali na akci pořádané jednou z plzeňských agentur – jen proto, že jsme “konkurence”. Proč nemít v Plzni kvalitní akci pro všechny? A tak to začalo. 🙂

Cíl Marketingové Plzně

Cílem MP není získávání klientů ani konkurenční boj – je to o vzdělávání, potkávání přátel, nových pohledech na marketingové aktivity, zvýšení kvality a zároveň zviditelnění plzeňského marketingu.

Kdo za MP stojí?

Marketingová Plzeň je celá komunita markeťáků. Jsou to všichni, kteří na akce chodí. A aby se akce mohly pořádat, existuje CREW. Začalo to mnou a Martinem, později se k nám připojili Digitální Architekti. S CREW vymýšlíme obsah, cíle jednotlivých akcí, hledáme vhodné spíkry a zařizujeme prostory. Děláme vše, aby mohl každý přijít a zdarma se něco naučit.

Akce – ty předchozí i nadcházející

Za sebou máme už desítky akcí v několika formátech (velká akce pro 60-150 lidí, malé workshopy, …).. Mezi spíkry jsme měli například: Filipa Podstavce (Marketing Miner), Dalibora Jaroše (Collabim), Milana Poláka (Different), Lukase Mehnerta (Smartlook), Pavla Ungra (SEO), Martina Fukse (ex Seznam.cz), Ondru Baumrukra (Andeas Samec), Verču Brindzovou (PPC), Ondru Rudolfa (Brand a strategie), Filipa Mináre (Expandeco), Milana Fialu (Evisions), Tomáše Baxu (Taste Medio) a mnoho dalších. Některé akce také natáčíme.

Chcete na Marketingové Plzni něco říct?

Máte něco, s čím se rádi podělíte s ostatními? Neváhejte a napište mi!