Marketingová Plzeň

Marketingová Plzeň není jen zapsaný spolek, ale celá komunita. Řešíme online i offline marketing, firemní procesy a snažíme se o to, aby marketingový trh v Plzni získal na řádné kvalitě.

Jak to začalo?

Celé to začalo v září 2018, kdy jsme si s Martinem Žatkovičem uvědomili, že v Plzni není žádná vzdělávací akce v oblasti marketingu, která by měla široký záběr.

A taky jsme se nedostali na akci pořádané jednou z plzeňských agentur – jen proto, že jsme “konkurence”.

Proč nemít v Plzni kvalitní akci pro všechny? A tak to začalo.

Cíl Marketingové Plzně

Cílem MP není získávání klientů ani konkurenční boj.

Je to o vzdělávání, potkávání přátel, nových pohledech na marketingové aktivity, zvýšení kvality a zároveň zviditelnění plzeňského marketingu.

Řešíme vždy aktuální marketingová témata, networkujeme po akci a na všechny pořádané události byl a bude vstup zdarma. Některé akce také natáčíme.

Kdo za MP stojí?

Marketingová Plzeň je celá komunita markeťáků. Jsou to všichni, kteří na akce chodí.

A aby se akce mohly pořádat, existuje CREW. Začalo to mnou a Martinem, později se k nám připojili Digitální Architekti.

S CREW vymýšlíme obsah, cíle jednotlivých akcí, hledáme vhodné spíkry a zařizujeme prostory. Děláme vše, aby mohl každý přijít a zdarma se něco naučit.

Akce a spíkři

Za sebou máme už desítky akcí v několika formátech (velká akce pro 60-150 lidí nebo malé workshopy pro 10-30 lidí).

Mezi spíkry jsme měli například: Filipa Podstavce (Marketing Miner), Dalibora Jaroše (Collabim), Milana Poláka (Different), Lukase Mehnerta (Smartlook), Pavla Ungra (SEO), Martina Fukse (ex Seznam.cz), Ondru Baumrukra (Andeas Samec), Verču Brindzovou (PPC), Ondru Rudolfa (Brand a strategie), Filipa Mináre (Expandeco), Milana Fialu (Evisions), Tomáše Baxu (Taste Medio) a mnoho dalších.

Přejít nahoru