Vlastní projekty

Marketing není jen fakturovatelná práce, ale také vzdělávání nebo testování SEO na vlastní kůži. Tisíce hodin práce mě dovedly k několika vlastním projektům.

Krauzovi na cestách

Cestování je neoddělitelnou součástí mého života, proto s manželkou Mařenkou rádi cestujeme a vše poctivě sepisujeme. Tedy, ona sepisuje, já řeším SEO a linkbuilding.

Obsah na základě vlastních zkušeností, autentické fotky i videa – to vše na našem magazínu o cestování.

Marketingová Plzeň

Jsem jedním ze zakladatelů, předsedou i tvůrcem obsahu projektu Marketingová Plzeň.

S týmem/přáteli se snažíme rozšířit povědomí o komplexnosti marketingu, zlepšit přístup agentur a freelancerů ke klientům a poslat do světa zprávu, že dobrý marketing se dělá i v Plzni.

Agentura Digital Depo

DigitalDepo.cz bylo dříve sdružení freelancerů, nyní jsme ovšem agenturou a věnujeme se komplexní správě online marketingu. Tři zakladatelé + tým super lidí.

Staráme se pod jednou střechou o SEO, PPC, obsah pro weby i sociální sítě či grafiku nebo fotky.

Competizione Media - správa obsahových webů

Ve spolupráci s Vaškem Bryndou provozujeme několik magazínů. Řeším zde SEO a WordPressové záležitosti, společnými silami pak obsah a linkbuilding. Mezi magazíny patří nyní 4health.cz, Domov21.cz, Sportovnielegance.cz a Kocarkem.cz.

GoFit.cz

Pod Digital Depem provozujeme e-shop Gofit.cz. Cílem je získání prostoru pro testování Shoptet funkcí, přes obsah po PPC kampaně, abychom našim klientům mohli doručovat ověřené novinky.

Potřebujete něco udělat se svou postavou? Tak hurá na e-shop.

Přejít nahoru