Vlastní projekty

Aneb pořád je co dělat

Marketing není jen fakturovatelná práce, ale také vzdělávání nebo testování SEO na vlastní kůži. Tisíce hodin práce mě dovedly k několika vlastním projektům.

Marketingová Plzeň

Jsem jedním ze zakladatelů, předsedou i tvůrcem obsahu projektu Marketingová Plzeň. S týmem/přáteli se snažíme rozšířit povědomí o komplexnosti marketingu, zlepšit přístup agentur a freelancerů ke klientům a poslat do světa zprávu, že dobrý marketing se dělá i v Plzni.

Krauzovi na cestách

Cestování je neoddělitelnou součástí mého života. S manželkou Maruškou rádi cestujeme a čas od času o tom napíšeme. Obsah na základě vlastních zkušeností, autentické fotky i videa – to vše na našem magazínu o cestování.

Garážovka.cz

Od roku 2020 provozuji e-shop Garážovka.cz se zaměřením na stylové dárky a bytové doplňky pro milovníky automobilů, motocyklů a old-style USA (Route 66, country, zbraně). V přípravách jsou také trička s vlastními motivy. Omrkněte e-shop a udělejte si radost.

DigitalDepo.cz

DigitalDepo.cz bylo sdružení freelancerů, nyní je to agentura. Staráme se pod jednou střechou o SEO, PPC, obsah pro weby i sociální sítě či grafiku nebo fotky.

4health.cz

Ve spolupráci s Vaškem Bryndou tvořím magazín o zdravém životním stylu – cvičení, zdravé stravě, kráse a módě. Řeším zde SEO a WordPressové záležitosti, společnými silami pak obsah a linkbuilding.

Designový Masiv

Spoluzakladetel, majitel a online markeťák e-shopu Designový Masiv. Vlastní výroba nábytku + prodej designových kousků z masivního dřeva, nejvíce v kombinaci s černým kovem.

Sportovnielegance.cz

Obsahový web, do budoucna pak affiliate katalog na základě XML feedů z platformy Ehub.

Potřebujete poradit se svým projektem?

Pak mi napište. 🙂