Vlastní projekty

Aneb pořád je co dělat

Marketing není jen fakturovatelná práce, ale také vzdělávání nebo testování SEO na vlastní kůži. Tisíce hodin práce mě dovedly k několika vlastním projektům.

Marketingová Plzeň

Jsem jedním ze zakladatelů, předsedou i tvůrcem obsahu projektu Marketingová Plzeň. S týmem/přáteli se snažíme rozšířit povědomí o komplexnosti marketingu, zlepšit přístup agentur a freelancerů ke klientům a poslat do světa zprávu, že dobrý marketing se dělá i v Plzni.

Krauzovi na cestách

Cestování je neoddělitelnou součástí mého života. S manželkou Maruškou rádi cestujeme a čas od času o tom napíšeme. Obsah na základě vlastních zkušeností, autentické fotky i videa – to vše na našem magazínu o cestování.

Garážovka.cz

Od roku 2020 provozuji e-shop Garážovka.cz se zaměřením na stylové dárky a bytové doplňky pro milovníky automobilů, motocyklů a old-style USA (Route 66, country, zbraně). V přípravách jsou také trička s vlastními motivy. Omrkněte e-shop a udělejte si radost.

DigitalDepo.cz

DigitalDepo.cz je sdružení freelancerů, se kterými spolupracuji nebo je mohu s klidným srdcem doporučit. Ať už potřebujete vyrobit web nebo se postarat o kompletní marketing včetně strategie, tohle Depo je tu pro vás.

4health.cz

Ve spolupráci s Vaškem Bryndou tvořím magazín o zdravém životním stylu – cvičení, zdravé stravě, kráse a módě. Řeším zde SEO a WordPressové záležitosti, společnými silami pak obsah a linkbuilding.

Designový Masiv

Spoluzakladetel, majitel a online markeťák e-shopu Designový Masiv. Vlastní výroba nábytku + prodej designových kousků z masivního dřeva, nejvíce v kombinaci s černým kovem.

Potřebujete poradit se svým projektem?

Pak mi napište. 🙂