Vlastní projekty

Marketing není jen fakturovatelná práce, ale také vzdělávání nebo testování SEO na vlastní kůži. Tisíce hodin práce mě dovedly k několika vlastním projektům.

Krauzovi na cestách

Cestování je neoddělitelnou součástí mého života, proto s manželkou Mařenkou rádi cestujeme a vše poctivě sepisujeme. Tedy, ona sepisuje, já řeším SEO a linkbuilding.

Obsah na základě vlastních zkušeností, autentické fotky i videa – to vše na našem magazínu o cestování.

Marketingová Plzeň

Jsem jedním ze zakladatelů, předsedou i tvůrcem obsahu projektu Marketingová Plzeň.

S týmem/přáteli se snažíme rozšířit povědomí o komplexnosti marketingu, zlepšit přístup agentur a freelancerů ke klientům a poslat do světa zprávu, že dobrý marketing se dělá i v Plzni.

KKN works

Krauz + Krauz + Navara = KKN works. Teď už je to všechno jasné.

Věnujeme se práci se dřevem a laminem, vymýšlíme funkční řešení a vždy se snažíme, abyste neplatili za něco, co nakonec vůbec nevyužijete. Za měsíc nebo dva se můžete těšit z nové terasy, pergoly a nebo být na půli cesty k vybavenému bytu.

Competizione Media - správa obsahových webů

Ve spolupráci s Vaškem Bryndou provozujeme několik magazínů. Řeším zde SEO a WordPressové záležitosti, společnými silami pak obsah a linkbuilding. Mezi magazíny patří nyní Gofit.cz, Domov21.cz, Sportovnielegance.cz a Kocarkem.cz.

Agentura Digital Depo

DigitalDepo.cz bylo dříve sdružení freelancerů, nyní jsme ovšem agenturou a věnujeme se komplexní správě online marketingu. Tři zakladatelé + tým super lidí.

Staráme se pod jednou střechou o SEO, PPC, obsah pro weby i sociální sítě či grafiku nebo fotky.

Přejít nahoru