Vlastní projekty

Aneb pořád je co dělat

Marketing není jen fakturovatelná práce, ale také vzdělávání nebo testování SEO na vlastní kůži. Tisíce hodin práce mě dovedly k několika vlastním projektům.

Marketingová Plzeň

Jsem jedním ze zakladatelů, předsedou i tvůrcem obsahu projektu Marketingová Plzeň. S týmem/přáteli se snažíme rozšířit povědomí o komplexnosti marketingu, zlepšit přístup agentur a freelancerů ke klientům a poslat do světa zprávu, že dobrý marketing se dělá i v Plzni.

Krauzovi na cestách

Cestování je neoddělitelnou součástí mého života. S manželkou Maruškou rádi cestujeme a čas od času o tom napíšeme. Obsah na základě vlastních zkušeností, autentické fotky i videa – to vše na našem magazínu o cestování.

Online magazíny

Ve spolupráci s Vaškem Bryndou provozujeme několik magazínů. Řeším zde SEO a WordPressové záležitosti, společnými silami pak obsah a linkbuilding. Mezi magazíny patří nyní 4health.cz, Domov21.cz, Sportovnielegance.cz

DigitalDepo.cz

DigitalDepo.cz bylo sdružení freelancerů, nyní je to agentura. Staráme se pod jednou střechou o SEO, PPC, obsah pro weby i sociální sítě či grafiku nebo fotky.

Designový Masiv

Vlastní výroba nábytku + prodej designových kousků z masivního dřeva, nejvíce v kombinaci s černým kovem pod firmou Brasul s.r.o.

Potřebujete poradit se svým projektem?

Pak mi napište. 🙂