Ahoj, já jsem Petr

První věc – jsem workoholik. Říkají to všichni, možná mají pravdu. Práce je ale mým koníčkem. Každý den je výzvou, každý den je 110 %. A věřím, že se jednou investovaná energie pořádně vrátí.

Ranní ptáče

Ráno vstávám ve 4, sedám do auta a za 15 minut už sedím v kanceláři u počítače. Odcházím v půl čtvrté. Spíš ve čtyři. Možná jsem workoholik. No a? Práce mě živí i baví zároveň.

Práce v ANT studiu

Od doby jednoduchých „klikaček“ a mikro-analýz klíčových slov již uplynul nějaký čas a teď se věnuji nejen SEO, ale i sociálním sítím, PPC a desítkám dalším věcí z internetového marketingu.

Slovy Maxipsa Fíka

‚‚Kolik řečí umíš, tolikrát si člověkem,‘‘ říkal Maxipes Fík. V onlajnu ovšem platí, že za člověka mluví zkušenosti, praxe na zajímavých projektech a certifikáty. Těch mám dost.

Studijní úspěchy

Jak jsem se učil chodit nebo číst, to už je dávno. Blíže je rok 2014, kdy jsem dokončip SPŠ stavební v Plzni a začal přemýšlet o své budoucnosti. Zkusil jsem FST na ZČU, ale tam se mi přestalo líbit, ještě než se mi tam vůbec líbit mohlo začít. Vydržel jsem tam tři dny.

Rok angličtiny na pomaturitním studiu, poté přišla VŠTE v Českých Budějovicích. Tam by chtěl žít přeci každý, ne? Já a má (později) manželka jsme se rozhodli pro dálkové studium.

Na půl plynu

Za pár let jsem si prošel různými brigádami. Točit pivo na fotbale nebo doplňovat jogurty v Globusu nikdy nebyl můj sen. Nejdéle jsem strávil v Datartu, přesně rok.

Práce se školou? To určitě..

První pohovor a dalo by se říct, že jsem našel práci snů. ANT studio, pozice SEO konzultanta. Po třech měsících plných matematiky, fyziky a ekonomie jsme do Českých Budějovic na víkend nepřijeli a začal jsem se věnovat na 150 % práci, ve které jsem viděl potenciál a od prvního dne mě bavila.

A co dělám teď?

Každý den se věnuji internetovému marketingu, nasávám další zkušenosti a posouvám klienty dál.

A proč píši blog? Chci pomoci začínajícím marketérům, ale i podnikatelům nebo živnostníkům v digitálním světě, kde je jednoduché zabloudit.