SEO školení a workshopy

Ať už plánujete nový web, redesign stávající prezentace, chcete lepší organické výsledky nebo jen doplnit pár článků do poradny, potřebujete přehlednou analýzu klíčových slov.

Zaměření SEO školení

Základní kurz SEO

Školení pro úplné začátečníky – co je to SEO, strategie v SEO, tvorba landing pages, informační struktura, obsah a technické aspekty, budování zpětných odkazů.

SEO pro WordPress weby

Školení pro konzultanty a vývojáře – blok o základech technického a obsahového SEO a druhá část o technických možnostech WordPressu.

Školení Technické SEO

Indexace, přesměrování, sitemapa, strukturovaná data, multijazyčné weby, stránkování a filtrace – to vše a mnohem více za jeden den.

SEO pro Shoptet e-shopy

Dopolední školení SEO (3-4 hodiny) pro všechny, kteří rozjíždí nebo chtějí zviditelnit svůj Shoptetí e-shop. Od SEO základů po možnosti nastavení v Shoptetu.

SEO pro copywritery

Kurz pro ty, kteří tvořit úspěšný obsah. Najdeme vhodná klíčová slova, povíme si o optimální landing page a řekneme si, jaké podklady a zadání byste měli požadovat.

Jak vypadá školení?

Školení aktuálně nemají vypsaný termín a je možné je poptávat individuálně. Kromě vypsaných školení se můžeme potkat v rámci individuální SEO konzultace a probrat vše křížem krážem.

Přejít nahoru